İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personeli Hizmeti
İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personeli Hizmeti
Başaran OSGB olarak; ulusal ve uluslararası firmalara uzman kadromuz ile İşyeri Hekimliği ve Diğer Sağlık Personeli hizmetleri vermekteyiz.
 
Son yıllarda dünyadaki gelişmelere paralel olarak ülkemizdeki sanayi ve teknoloji alanlarındaki gelişmeler;  bu iş kollarında çalışan kişilerin sağlık ve güvenliği bakımından riskler ve sorunlar ortaya çıkarmıştır.

Dünya Sağlık Örgütü; Çalışan sağlığı ve güvenliğini “çalışanların fiziki, ruhsal ve sosyal durumlarının en üst düzeye taşınması,  sağlıklarına gelebilecek zararların önlenmesi için koruma yöntemlerinin uygulanması, kişinin işine ve işin kişiye uygunluğu” olarak tanımlamaktadır.
 
İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Yönetmeliğine göre;
 
İşveren, işyerlerinde alınması gereken İş Sağlığı ve Güvenliği tedbirlerinin belirlenmesi ve uygulanmasının izlenmesi, iş kazası ve meslek hastalıklarının önlenmesi, çalışanların ilk yardım ve acil tedavi ile koruyucu sağlık ve güvenlik hizmetlerinin yürütülmesi amacıyla; çalışanları arasından bu Yönetmelikte belirtilen nitelikleri haiz bir veya birden fazla İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı ve Diğer Sağlık Personeli görevlendirmekle yükümlüdür.
  
BAŞARAN OSGB olarak işyerlerinde sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamının tesis edilmesi, sağlık ve güvenlik risklerinin önlenmesi ve koruyucu hizmetlerin yürütülmesi için gerekli tedbirlerin belirlenmesi, bu tedbirlerin uygulanması ve uygulamaların izlenmesi işlerini yürütmek üzere “İşyeri Hekimi Görevlendirilmesi“ ile ihtiyç duyulan iş yerlerinde “Diğer Sağlık Personeli Görevlendirilmesi”  hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Anasayfa
|
Hakkımızda
|
Belgelerimiz
|
Hizmetlerimiz
|
Referanslarimiz
|
İnsan Kaynakları
|
İletişim
Copyright 2013 Tüm hakkı almerproje.com' a aittir.
Adres

İstanbul Ofis: İçerenköy Mah. Merkez Camii Sk.
No:15/17 D:13 Ataşehir / İSTANBUL
T: +90 850 833 61 17

Ankara Ofis: Bağlıca Mah. 1067 Sk. No: 5/1
Etimesgut / ANKARA
T : +90 312 473 71 21